KONST / Litografier / Färglitografi 15229436
nr 1522 9436
Håkan Welin
(f. 1960), Sverige
Signerad, numrerad 334/360. Färglitografi, bildmått: 80x57 cm, yttermått inklusive ram: 100x76 cm
Håkan Welin, född 1960, svensk målare.
Utrop:
500 kr
Såld:
700 kr
måndag 20 februari 2023
kl 19:26:58
100 kr
150 kr
500 kr
250 kr
300 kr (Budbetjänt)
350 kr
400 kr (Budbetjänt)
450 kr
500 kr (Budbetjänt)
600 kr